(Kerk)Latijn is een blijvertje in Heiloo
HEILOO - In Heiloo blijkt het te lukken. Hier wordt Latijn geleerd en Kerklatijn gelezen. Vanaf september 2017 zijn er in het Trefpunt Heiloo groepen cursisten actief met Latijn bezig en de resultaten mogen er zijn.
De cursisten die vanaf het begin hebben meegedaan, zijn nu zo ver dat ze in het nieuwe seizoen hun eigen Kerklatijn gaan lezen. De gevorderden gaan ook door en is hard op weg om hetzelfde te kunnen. En in december van het afgelopen jaar heeft een derde groep cursisten het eerste seizoen met succes afgerond en kan door naar het volgende niveau. Het nieuwe seizoen start op dinsdag 29 januari en daar is plaats voor nieuwe Latinisten.
Wie met de taal wil beginnen, is welkom bij de cursus Latijn I die begint op 29 januari om 14.00 uur in het Trefpunt Heiloo, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Voor meer informatie en om in te schrijven gaat u naar www.latijnlezen.nl of belt u René van Royen 06-10810838. Bij voorbaat dank voor de aandacht.
Ringersplein aan vooravond van metamorfose
Van versteend industrieel gebied naar groene oase
Grote Kerk decor van magistrale symfonie
Tennisvereniging Heerhugowaard zit niet stil
Tennisvereniging Heerhugowaard zit niet stil
Susan Krumins aan start NK 10 km in Schoorl
ALKMAAR - Het koor ‘Veni foras’ treedt zondag 17 februari op in de sfeervolle kapel van het voormalige ziekenhuis te Alkmaar. (Locatie Westerhout ‘De Zorgcirkel’, van Houtenkade 3 in Alkmaar). Tijdens de religieuze eredienst zingt het koor een aantal gregoriaanse gezangen, afgewisseld met een viertal meerstemmige liederen die deze viering... Presentatie over herbergen, kroegen en…..melksalons
Erik Verheul vertelt over boeiende geschiedenis
Culturele activiteiten in de wijk, voor iedereen boven 60 jaar