Meer groen op vernieuwde Europaweg
HAARLEM - De vernieuwde Europaweg in Schalkwijk is dinsdag 13 november feestelijk in gebruik genomen door wethouder Merijn Snoek (Openbare Ruimte). Hij verrichtte de openingshandeling met een medewerker van de aannemer die de werkzaamheden heeft uitgevoerd.
De Europaweg tussen de Schouwbroekerbrug en de Aziëweg verkeerde in slechte staat. Daarom heeft de gemeente Haarlem een grote ingreep laten doen. De rijbaan is versmald van 2x2 naar 2x1, er is nieuw asfalt aangebracht en een brede groene middenberm aangelegd. Vier kruisingen zijn opnieuw ingericht met een rotonde. Hierdoor zijn de verkeerslichten verwijderd.
Omdat de rijweg is versmald is er ruimte ontstaan voor meer groen, wat een betere uitstraling tot gevolg heeft. Het resultaat is een weg geworden met minder asfalt, meer groen en meer bomen die zorgen voor een fraaie groene zuidelijke entree van Schalkwijk.
17 maart singledebuut: Je loog en bedroog
Warmetruiendag

‘Nieuwe democratie’ rondom herinrichting Orionzone
Voor mijn valentijn....

Valentijnsdag, feest van de liefde
[VIDEO] Haarlem vroeger; weet je nog wel?
In Your Facebook [poll] Moeten wij betalen voor een AED in de wijk?

Winnaars Huishoudbeurs lezersactie

Haarlem eerste gemeente in Nederland
Nederlands schermmasker ontworpen door Haarlemse Ava Emanuel
De gemeente wordt straatwijs
Herstelwerkzaamheden busbaan Stationsplein

Vier Valentijnsdag met Chocolaterie Pierre
Eetbare kunst, bijna zonde om op te eten
[VIDEO] Tweede prijs voor video: Haarlem in Vogelvlucht
Gratis fittest voor 60 plussers bij Wijkcentrum Da Vinci

Plaats een gratis Valentijn berichtje
In Your Facebook [stelling] AED, ook in uw wijk?

COLUMN Stem in de Stad: Haarlem gaf licht