Lentefair op Vrijeschool Castricum
CASTRICUM - De tweede lentefair van Vrijeschool Castricum zit eraan te komen en wel op zondag 15 april. Er komen verschillende kraampjes met mooie producenten, zoals speelgoedwinkel De Ommekeer, stenenkraam Het Vijfde Element, Scorlewald, Schaapje Schaapje en verschillende kraampjes met seizoenstafel producten en antroposofische poppen.
Daarnaast zijn er tal van kinderactiviteiten zoals een poppentheater, ezelrijden, vlinders vilten, parcours lopen en nog veel meer. Om 13.00 uur is er een belevenissenveiling.
Er worden heel veel verschillend belevenissen aangeboden: van een workshop kundalini yoga, tot een workshop met paarden en van een granny stripe deken haken tot het vilten van een hele schapenvacht. Voor alle belevenissen zie www.vrijeschoolcastricum.nl
De lentefair vindt plaats bij Vrijeschool Castricum aan de Dr. Van Nieveltweg 20 in Castricum van 11.00 – 15.00 uur, toegang is gratis.
Beste vlog van Basisschool Cunera uit Castricum
Voor sluiting oostelijke nachtelijke aanvliegroute CASTRICUM - De colleges van B&W van Castricum, Heiloo, Bergen en Uitgeest verlangen in een gezamenlijke brief aan de minister van Infrastructuur en Water dat zij gecompenseerd worden voor de extra nachtelijke vlieghinder. Sinds mei 2015 maakt al het nachtelijk vliegverkeer alleen gebruik van de westelijke aanvliegroute om vervolgens op... Boshuttendag voor de jeugd
DesignWeek op Montessorischool zeer geslaagd