Fiets van vermiste Tijn (25) uit Alkmaar aangetroffen, Team Grootschalige Opsporing neemt onderzoek over

112-nieuws
Afbeelding
(Foto: Politie)

ALKMAAR - De politie van Noord-Holland en het Openbaar Ministerie hebben de vermissing van de 25-jarige Tijn uit Alkmaar opgeschaald. Sinds vrijdag onderzoekt een Team Grootschalige Opsporing de zaak. De fiets van Tijn is inmiddels gevonden

Vele tips hebben geleid tot het aantreffen van een fiets, die vermoedelijk van Tijn is. Er is echter tot op heden nog geen contact geweest met Tijn en er is geen zicht op waar hij is. Op het moment dat hij voor het laatst werd gezien, droeg hij vermoedelijk een zwarte jas van het merk Moncler en witte schoenen. 

Gericht en gecoördineerd onderzoek 

Sinds de melding van de vermissing is er al intensief onderzoek verricht door meerdere rechercheteams. Met de inzet van het Team Grootschalige Opsporing worden deze verschillende expertises samengebracht, zodat het onderzoek nog gerichter en gecoördineerder kan plaatsvinden. 

Heb je informatie?

De politie is dringend op zoek naar meer informatie. Heb jij Tijn na 12 september gezien? Weet je waar hij kan zijn of heb je meer informatie over de vermissing? Neem contact op met de politie via 0800-6070 of anoniem via 0800-7000.

Dit bericht is ook gedeeld via ons WhatsApp-kanaal van Alkmaar. Ook razendsnel het laatste nieuws in je app? Volg het Rodi-kanaal nu (anoniem).

Meer nieuws uit Alkmaar?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: