Dit restaurant verdwijnt na bijna 37 jaar uit Noordeinde

NOORDEINDE - Restaurant De Kleine Haag in Noordeinde gaat sluiten. Zondag 2 november kunnen gasten voor de laatste maal à la carte eten in het gezellige restaurant van Riny en Hans Gorsseling. Het pand krijgt binnenkort een nieuwe eigenaar en een nieuwe bestemming. Voor Hans en Riny breekt een nieuwe levensfase aan.
Restaurant De Kleine Haag in Noordeinde sluit
De Kleine Haag is een begrip in de wijde omgeving. Wie heeft niet ooit een keer gedineerd, geluncht of een drankje gedronken op het terras aan de rand van de Noordeindermeer. Er is menig bruiloftsfeest gevierd, er waren muziekavonden, vergaderingen en de pubquiz mocht zich jaarlijks in een grote belangstelling verheugen.
Stroomversnelling
Aan dat alles komt na ruim 36 jaar een einde. Het was geen geheim dat Riny en Hans, met hun pensionering in zicht, op zoek waren naar een geschikte opvolger of een koper voor hun pand. Nu de gemeente Alkmaar heeft ingestemd met een wijziging van het bestemmingsplan is de overdracht van woning/restaurant in een stroomversnelling gekomen. ‘We zijn blij dat we het pand op korte termijn gaan verkopen,’ laat Riny weten. ‘Voor ons breekt nu een nieuwe fase in ons leven aan. We kunnen straks genieten van de vrije tijd die we lang niet hebben gehad. Nu gaan we eerst op zoek naar een nieuwe woning, elders in het land. En wat we daarna gaan doen, dat zien we wel.’
Winterkaravaan
Zondagavond 2 november sluit het restaurant voor gasten die à la carte willen eten. Tot het einde van het jaar heeft De Kleine Haag nog een aantal groepen die eerder dit jaar geboekt hebben. Ook biedt het restaurant in december nog onderdak aan het theatergezelschap De Karavaan dat in de periode van 21 tot en met 30 december een aantal voorstellingen verzorgt. Maar vanaf 1 januari is het restaurant definitief gesloten.
Reserveren
Tot en met zondag 2 november is De Kleine Haag geopend op donderdag, vrijdag en zaterdag van 16.00 tot 23.30 uur. Zaterdag 1 november is er een besloten bijeenkomst. Zondag is het restaurant geopend van 14.00 tot 16.30 (lunch) en van 17.30 tot 21.30 uur (diner). Wie verzekerd wil zijn van een tafel wordt geadviseerd op tijd te reserveren. Dat kan uitsluitend telefonisch (0299 – 673364).
Dit bericht is ook gedeeld via ons Rodi WhatsApp-kanaal van Alkmaar. Ook razendsnel het laatste nieuws in je app? Volg het kanaal (anoniem) via deze link.






Meer nieuws uit Alkmaar?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie