Feestelijke opening Vomar Ter Aar groot succes

Algemeen
Afbeelding
(Foto: )

Vomar Voordeelmarkt opende op zaterdag 2 november onder grote belangstelling de deuren van een gloednieuwe supermarkt aan de Kerkweg 28B in Ter Aar. Filiaalmanager Marcel Toet ontving samen met zijn team vanaf 9.00 uur de eerste enthousiaste klanten.

Ter Aar - Vomar Voordeelmarkt vierde de opening van de nieuwe winkel in Ter Aar met extra aanbiedingen en activiteiten voor jong en oud. Op de openingsdag konden klanten aan het prijzenrad draaien en daarmee kans maken op gratis producten en de hoofdprijs van 1 minuut gratis winkelen. Ook kregen de eerste honderd klanten een gratis appeltaartje bij besteding van minimaal € 15,- aan boodschappen. Daarnaast stonden er verschillende foodtrucks op het parkeerterrein van Vomar met gratis hapjes en drankjes en werd het optreden van de in Ter Aar getogen zanger Marco de Hollander druk bezocht. Er zijn tijdens de openingsweken diverse acties met de naastgelegen Intratuin. Zo kan er de hele maand november bij Vomar Ter Aar gespaard worden voor een Intratuin cadeaukaart t.w.v. € 10,-.

De beste kwaliteit voor de laagste prijs

Bij de nieuwe Vomar in Ter Aar is met ruim 200 parkeerplaatsen voldoende ruimte. Klanten kunnen zelf verse broodjes en snacks pakken uit de broodwand. Daarnaast kunnen klanten zelf vis scheppen en kiezen uit een uitgebreid buitenlands assortiment. En Vomar garandeert haar klanten bovendien altijd de beste kwaliteit voor de laagste prijs. Dat geldt voor alle producten: van verse producten tot A-merken. Vindt een klant hetzelfde product ergens in de buurt toch goedkoper, dan belooft Vomar de prijzen direct aan te passen. Ook heeft de nieuwe Vomar zeer korte wachtrijen bij de kassa. Elke vierde wachtende in de rij krijgt zijn of haar boodschappen namelijk helemaal gratis.

Succesvol jaar

Na de omzetgroei in 2017 en 2018, weet Vomar het succes in 2019 verder te vergroten met meer dan 11% omzetgroei. Daarmee is Vomar op autonome basis nu al voor het derde jaar op rij de snelst groeiende supermarkt van Nederland. Naast Vomar Ter Aar worden er dit najaar nog 2 nieuwe winkels toegevoegd aan de bestaande 66 winkels. Vomar gelooft er sterk in dat van elk van deze nieuwe vestigingen een succes gemaakt kan worden en ziet er naar uit veel nieuwe klanten te verwelkomen en ze kennis te laten maken met de garanties van Vomar: de laagste prijs, de beste kwaliteit en de snelste service.

Meer nieuws uit Alphen aan den Rijn?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: