Werkzaamheden en afsluitingen Leimuiderbrug

Nieuws
werkzaamheden Leimuiderbrug
werkzaamheden Leimuiderbrug (Foto: Aangeleverd)

Regio - De provincie Noord-Holland voert onderhoudswerkzaamheden uit aan de Leimuiderbrug. Tijdens de werkzaamheden is de brug afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. Verkeer moet rekening houden met extra reistijd. 

De Leimuiderbrug ligt in de provinciale weg N207 over de Ringvaart op de grens tussen de gemeenten Haarlemmermeer en Kaag en Braassem. Tijdens de onderhoudswerkzaamheden wordt onder andere bij een van de brugdelen het hydraulisch systeem voor een deel vervangen. Hierdoor blijft dit brugdeel omhoog staan en is de N207 ter hoogte van de Leimuiderbrug gestremd voor het wegverkeer. Het andere brugdeel blijft begaanbaar voor het openbaar vervoer, nood-en hulpdiensten en landbouwverkeer. Ook bromfietsers en fietsers kunnen gebruik blijven maken van de Leimuiderbrug. Zij kunnen via het bestaande fietspad over de brug rijden.

Vanaf vrijdag 8 december 21.00 uur tot en met maandag 18 december 05.00 uur kunnen auto’s, vrachtwagens en overig gemotoriseerd verkeer geen gebruik maken van de Leimuiderbrug. Dit verkeer wordt geadviseerd om te rijden via de A4/N446 bij Woubrugge. Tijdens de werkzaamheden is ook de oostelijke Ringvaart ter hoogte van Leimuiden gestremd voor alle schepen. Het scheepvaartverkeer wordt tussen 8 en 18 december 2023 geadviseerd om te varen via de westelijke Ringvaart.

Meer informatie

Voor vragen over de werkzaamheden aan de brug kunnen (vaar)weggebruikers en omwonenden contact opnemen met het Servicepunt van de provincie via 0800-0200 600 (gratis) of per mail: servicepunt@noord-holland.nl. Vaarweggebruikers kunnen ook via www.vaarweginformatie.nl op de hoogte blijven van bedientijden, stremmingen of werkzaamheden bij bruggen en sluizen.

Weggebruikers kunnen op de hoogte blijven van eventuele toekomstige storingen of stremmingen van de Leimuiderbrug, door zich aan te melden voor de sms-Alert. Aanmelden van en informatie over deze nieuwe sms-berichtenservice is te vinden op www.noord-holland.nl/leimuiderbrug.

Storing Alert

Meer nieuws uit Alphen aan den Rijn?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: