Weer bekerwinst voor Floreant

BOSKOOP - Ook de derde bekerwedstrijd, afglopen weekend tegen Bernardus uit Hazerswoude-Rijndijk, heeft Floreant gewonnen. Nadat in de eerste helft niet was gescoord vielen er toch nog vijf doelpunten in de tweede helft.
In de eerste helft waren de betere kansen voor Bernardus dat uitkomt in de vijfde klasse. Een bal van ver boven op de lat en twee goede aanvallen, waarbij keeper Dorus Donkers goed redde. In de slotminuut kopte Bruce Tol namens Floreant uit een corner in het zijnet.
Duidelijk de bovenliggende partij
In de tweede helft was Floreant duidelijk de bovenliggende partij. Een schot van Tristan van Eeden belandde bovenop de kruising, dat was het eerste wapenfeit. In de 70e minuut kopte Thijs van Loo in tweede instantie uit een corner binnen, 1-0. Binnen vijf minuten viel de 2-0 toen Timo van der Zijden strak voorzette vanaf rechts, de bal kwam bij Bruce Tol die richting doel schoot. Via een tegenstander ging de bal erg hoog en kreeg de keeper de draaiende vallende bal niet onder controle. Timo leek zelf de 3-0 te maken na een mooie aanval, maar de bal raakte de binnenkant van de rechterpaal, kwam terug het veld in en werd door Tristan bij de linkerpaal toch binnen gewerkt.
Aanval op aanval
Floreant had ineens de smaak te pakken en aanval op aanval volgde. Bij een van die aanvallen dacht Bernardus de bal over de zijlijn weg te werken, maar Karel Dekker hield de bal goed binnen de lijnen, gaf de bal aan Sander Teeuwen, die direct doorspeelde naar Bruce Tol: 4-0. Uit een van de spaarzame aanvallen van Bernardus werd vlak voor tijd nog een eretreffer gemaakt waarmee de eindstand werd vastgelegd: 4-1.
Volgende week begint Floreant aan de competitie met een uitwedstrijd tegen Dilettant uit Krimpen aan den Ijssel. Welke spelers vormen dan de basis van trainer Mark Imandt?






Meer nieuws uit Alphen aan den Rijn?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie