Overeenkomst getekend voor nieuw appartementencomplex in Benthuizen

Nieuws
Afbeelding
(Foto: )

BENTHUIZEN - Op het kantoor van woningcorporatie WYwonen is afgelopen dinsdag de overeenkomst getekend voor de bouw van een nieuw appartementencomplex in het centrum van Benthuizen. Aannemer Thunnissen gaat het project in opdracht van WYwonen realiseren.

De nieuwbouw komt op de plek waar de voormalige basisschool Arnoldus van Os heeft gestaan. Op deze centrale locatie komt een duurzaam te bouwen appartementencomplex van 3 woonlagen met 14 appartementen, bestemd voor de sociale huur. Voor de openbare ruimte rond het complex heeft de gemeente Alphen aan de Rijn een plan gemaakt met een parkachtig plantsoen en een vijver, waardoor het een fijne groene woonomgeving wordt.

Start onzeker

De geplande start van de bouw staat voorlopig op december, maar vertraging is niet uit te sluiten. Dit vanwege een lopende procedure bij de Raad van State tegen een deel van het gemeentelijke plan. WYwonen en Thunnissen kijken er in elk geval naar uit om de nieuwe woningen in Benthuizen, waar bij jong en oud behoefte aan is, te realiseren.

Meer nieuws uit Alphen aan den Rijn?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: