Parkvilla start een Filmclub

Uit
Exclusieve vertoning van een gloednieuwe, ontroerende of spraakmakende film.
Exclusieve vertoning van een gloednieuwe, ontroerende of spraakmakende film. (Foto: aangeleverd)

ALPHEN - Dit najaar lanceert Parkvilla in Alphen aan den Rijn op vrijdagochtend voor het eerst in haar bestaan de Filmclub. Elke maand genieten leden van een exclusieve vertoning van een gloednieuwe, ontroerende of spraakmakende film.

Iedere voorstelling begint met een boeiende inleiding door filmwetenschapper Rudi de Boer. Het is vanaf nu mogelijk je in te schrijven. 

Bij de Filmclub draait het niet alleen om de film, maar om de hele beleving. Het is een plek waar ontdekken, verdiepen en ontmoeten samenkomen.

‘Ontdek films én mensen’

“Vooraf krijg je een korte inleiding die context en verdieping biedt. Tijdens de pauze of na afloop is er ruimte om na te praten, ideeën uit te wisselen en gewoon gezellig samen te zijn met een drankje”, vertelt Cindy van der Hoorn, coördinator en programmeur filmhuis. 

“Of je nu een doorgewinterde filmliefhebber bent of gewoon zin hebt in gezellige en inspirerende bijeenkomsten: hier ontdek je films én mensen die je anders misschien nooit was tegengekomen. Het betreft altijd een film die nog niet in ons filmhuis heeft gedraaid.”

Ben je op zoek naar meer informatie? Of wil je meer weten over de data? Kijk dan op www.parkvilla.nl.

Parkvilla lanceert de Filmclub.

Meer nieuws uit Alphen aan den Rijn?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: