Expositie in De Meeuw

Uitgaan
RemasterDirector
RemasterDirector (Foto: KoesKomo)

Bij een bezoek aan de expositie met de schilderijen van Koeskomo (1980 Semarang, Java) waan je je meteen in de warmte van de tropen.

NOORD - De veelkleurige schilderijen van KoesKomo zijn vanaf heden t/m 20 november  te zien in Huis van de Wijk de Meeuw, gelegen aan Motorwal 300 tussen IJplein en Vogelbuurt. 

Zijn veelkleurige, hier en daar ook met goud geschilderde doeken zijn een uiting van zijn fascinatie voor de schoonheid van het bewegende lichaam. 

Koeskomo tekent en schildert het liefst live, bij zgd Burlesque evenementen, waar theatraliteit, humor en overdrijving worden gevierd.

De rake tekeningen die hij daar maakt doen sterk denken aan de dansfiguren van Toulouse Lautrec, die een eeuw geleden ook het uitgaansleven vastlegde op doek. 

Het atelier van KoesKomo is dan ook rijkelijk gevuld met tekeningen en schilderijen waarvan er t/m 20 november een aantal van te zien zijn bij deze bijzondere tentoonstelling waarvoor iedereen van harte voor wordt uitgenodigd.