300 kerstmannen rennen door Schoorl voor goed doel

SCHOORL - Zaterdag 20 december kleurt Schoorl rood en wit tijdens de jaarlijkse Kerstmannenrun. Driehonderd sportieve kerstmannen verzamelen zich bij het Klimduin voor een middag vol beweging en gezelligheid.
De Kerstmannenrun staat bekend om zijn laagdrempelige, feestelijke karakter. Meedoen draait om plezier en saamhorigheid, maar er is ook ruimte voor sportieve prestaties.
Programma vol activiteiten
Het evenement begint om 13.30 uur met inschrijving en het ophalen van kerstmannenpakken bij Honky Tonk. Om 14.45 uur start de warming-up, gevolgd door de Kerstkidsrun van 2 kilometer om 15.00 uur. Deze run is speciaal voor kinderen tot en met 12 jaar. Om 15.10 uur begint de hoofdrun van 5 kilometer voor alle andere deelnemers.
Felica zorgt voor een energieke warming-up zodat alle kerstmannen - jong en oud - goed voorbereid aan de start verschijnen. Zowel de start als de finish vinden plaats bij het Klimduin.
Steun voor Jongerencentrum Schoorl
Dit jaar loopt Schoorl voor Jongerencentrum Schoorl. In De Blinkerd komt een nieuwe plek waar jongeren elkaar kunnen ontmoeten, plezier maken en zich veilig voelen. Het initiatief draagt bij aan sociale ontwikkeling en helpt eenzaamheid onder jongeren tegen te gaan.
Lions Schoorl steunt dit project en hoopt dat deelnemers en bezoekers dat ook doen. Met de Kerstmannenrun helpen organisatie en deelnemers mee aan de opzet en inrichting van het nieuwe jongerencentrum.






Meer nieuws uit Bergen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie