Spanning tot het einde bij sportieve schoolvoetbalmiddag in Egmond

EGMOND - Afgelopen vrijdagmiddag 10 april stonden de voorrondes van het schoolvoetbal voor de groepen 8 op het programma. Dit jaar werd het georganiseerd bij de Lange Plas, op de velden van VV Egmond. Onder een stralende lentezon en met veel publiek langs de lijn werd het een prachtige en sportieve middag vol enthousiasme, spanning en mooie wedstrijden.
Aan het toernooi deden verschillende teams uit de Egmonden mee. Voor De Windhoek uit Egmond-Binnen kwamen jongens 1 en meisjes 1 in actie. De Driemaster deed mee met jongens/meisjes 1. Vanuit Egmond aan Zee verschenen jongens 1 en meisjes 1 van De Branding op het veld. De Kiem uit Egmond aan den Hoef was vertegenwoordigd met jongens 1, meisjes 1 en meisjes 2.
Elk team speelde maar liefst zes wedstrijden. Vooral bij de jongens bleef het tot de laatste wedstrijd spannend. Uiteindelijk wist jongens 1 van De Windhoek beslag te leggen op de eerste plaats, dankzij een beter doelsaldo. Jongens 1 van De Branding eindigde op een mooie tweede plaats.
Ook bij de meisjes werd fanatiek gestreden om een plek in de volgende ronde. Daar was het uiteindelijk meisjes 1 van De Kiem dat zich wist te plaatsen voor de regiofinales. Meisjes 1 van De Branding eindigde als tweede.
De volgende ronde, de regiofinales, vindt plaats op woensdagmiddag 13 mei bij De Foresters in Heiloo. Publiek is van harte welkom om de teams te komen aanmoedigen. Dus neem vooral de spandoeken mee en kom de Egmondse deelnemers naar de overwinning juichen!






Meer nieuws uit Bergen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie