Kermis Egmond-Binnen 2026: dit is het programma!

Uit
Weer een druk programma in Egmond-Binnen
Weer een druk programma in Egmond-Binnen (Foto: vincentdevriesfoto.nl)
Luna Meijer Online Contentmarketeer

EGMOND-BINNEN – Egmond-Binnen maakt zich op voor de jaarlijkse kermis. Van vrijdag 2 tot en met maandag 5 oktober staat het dorp vier dagen lang in het teken van kermis en gezelligheid. Op het Kerkplein kunnen kinderen terecht bij de kermisattracties en rondom Café Tervoort staat er het hele weekend weer een druk programma klaar.

Voor de jongste bezoekers vormt het Kerkplein het middelpunt van de kermis. Hier staat een kleine kermis met verschillende attracties. Daarmee kunnen kinderen overdag genieten van het vertrouwde kermisvermaak.

Feest in de Abdijlaan

De rest van de bezoekers verplaatsen zich tijdens de kermis richting de Abdijlaan. Rondom café Tervoort hangt er een gezellige sfeer en komen dorpsgenoten samen om het kermisweekend te vieren.

De kermis barst vrijdag vanaf 18.00 uur los met een avond vol muziek. Maruja, John West, Fons Verkuijk, Wesley Bronkhorst, Rutger van Barneveld en DJ Barzski zorgen voor de muzikale invulling. Vanaf 23.00 uur gaan de tenten weer open voor iedereen.

Op zaterdag is het tijd voor De Foute Zaterdag. Vanaf 19.00 uur komen onder anderen Masterstu, Luca Ferron, David Dastlumnus, Nick White en DJ Barzski voorbij. Ook Het Foute Uur staat op het programma, waarna Hugo Joss het feest compleet maakt.

Ook zondag hoeft niemand vroeg naar huis. Vanaf 15.00 uur is er muziek van Björn en de Bobbies, Joey Nicolay, Jacco Silver en DJ Barzski.

De kermis wordt maandag afgesloten met het klassieke Deunen, dat om 9.30 uur begint. Met DJ Barzski, de 3JS, Jukebox, Paul Vlaar, Danny Panderado en De Vrienden van Het Eerste Uur staat ook de laatste dag bol van de muziek. De 3JS zijn vanaf 10.30 uur te zien en Danny Panderado staat om 14.00 uur op het programma.

Meer nieuws uit Bergen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: