Knutselworkshop in Pieter Vermeulen Museum

Uit
Een mozaïekdier uit de knutselworkshop.
Een mozaïekdier uit de knutselworkshop. (Foto: Aangeleverd)

DRIEHUIS -  Houd je van knutselen? Kom dan op zondag 22 juni tussen 13.30 en 15.00 uur naar het Pieter Vermeulen Museum in Driehuis voor een leuke workshop. 

Tijdens deze workshop kunnen kinderen vanaf 4 jaar, samen met een volwassene, mozaïekdieren maken. Iedereen is van harte welkom om mee te doen.

Kosten

Het is niet nodig om te reserveren voor de workshop. De inloop voor de workshop is van 13.30 tot 14.00 uur. Deelnemen kost 4,00 euro per kind (naast de entree voor het museum). Er is plek voor tien kinderen.

Na het knutselen kun je nog een bezoek brengen aan de interactieve tentoonstelling, Kletsnat. Daarin leren kinderen spelenderwijs over de dieren in en om het water. Een speurtocht maakt daar deel van uit.

Kletsnat

De tentoonstelling Kletsnat is tot en met zondag  24 augustus te bezoeken op woensdag, vrijdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Kaartjes zijn verkrijgbaar bij de kassa van het museum (betaling via pin).

Meer nieuws uit Beverwijk?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: