Fietser overleden na ernstig ongeval op de Rijksweg in Limmen, weg volledig afgesloten

LIMMEN - Woensdagmiddag vond er rond 13.55 uur een ongeval plaats op de Rijksweg in Limmen. Een fietser is hierbij om het leven gekomen.
Ernstig ongeval in Limmen
De hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter werden opgeroepen. Een automobilist reed achteruit toen de bestuurder een fietser raakte. Bij aankomst van de hulpdiensten zijn zij direct gestart met de reanimatie van het slachtoffer.
Ondanks de inzet van de hulpdiensten is het slachtoffer ter plaatse overleden aan de verwondingen zo meld de woordvoerder van de politie. De politie heeft de automobilist aangehouden voor verhoor, dit is standaard bij zware ongevallen met letsel.
Rijksweg afgesloten voor onderzoek
De weg is volledig afgesloten voor het verkeer en de politie doet uitgebreid onderzoek naar de precieze oorzaak van het ongeval. De politie vraagt ook naar getuigen. Bij meer informatie kan contact worden opgenomen met 0900-8844.
Het meemaken van een ernstig verkeersongeval kan erg heftig zijn. Voor hulp of een gesprek na het ongeluk kun je contact opnemen met Slachtofferhulp Nederland via www.slachtofferhulp.nl.
?? Verkeersongeval in Limmen
— Politie Eenheid Noord-Holland (@POL_Eenheid_NH) April 30, 2025
Vandaag om 13.20 uur vond op de Rijksweg in Limmen een aanrijding plaats tussen een auto en een fietser. Hulpdiensten waren snel ter plaatse. De fietser is helaas overleden. De bestuurder is volgens procedure meegenomen naar het politiebureau.





Video | Veiligheidsregio waarschuwt: veelgebruikte WK-versiering kan binnen se..
Video | Veiligheidsregio waarschuwt: veelgebruikte WK-versiering kan binnen seconden in brand staan
11 jun, 16:32
Laagdrempelige wandelgroep in Castricum
Laagdrempelige wandelgroep in Castricum
11 jun, 15:45



Meer nieuws uit Castricum?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie