Cees Klap.
Cees Klap. (Foto: aangeleverd)

Boekpresentatie ‘Ben ik de volgende stap in de evolutie?’

woensdag 26 februari 2025 19:00 tot 20:30

BAKKUM - Op latere leeftijd kreeg Cees Klap uit Castricum de diagnose autisme. Met dit nieuwe label ‘Syndroom van Asperger’ keek de wereld opeen anders naar hem en leken er problemen te zijn die hij in de 61 jaar ervoor nog niet had ervaren. 

In zijn boek ‘Ben ik de volgende stap in de evolutie?’ kijkt hij niet alleen terug op zijn persoonlijke ervaringen als iemand met autisme en de impact van een late diagnose, maar is hij ook kritisch op het beeld dat de samenleving van neurodivergentie heeft. Hij draait de rollen om door de vraag ‘waar was de wereld zonder autisme?’ te stellen. Het psychologieboek werd 7 februari uitgegeven. 

Boekpresentatie

Cees presenteert zijn boek 26 februari bij De Oude Keuken in Bakkum. De presentatie start 19.00 uur en is 20.30 uur afgelopen. 

Locatie