Splinter Chabot over Twee Prinsen bij Laan in Castricum

CASTRICUM - Splinter Chabot vertelt dinsdag 10 maart om 20.00 uur bij Boekhandel Laan over zijn nieuwste roman ‘Twee Prinsen’.
De Boekenweek 2026 gaat over boeken, verhalen en taal die laten zien hoe generaties gevormd worden. Of je nou boomer, zoomer, millennial, alfa of generatie X bent: jouw generatie is vooral een gevoel. Over wie jij bent en bij wie je hoort. Dat generatiegevoel groeit wanneer je als tiener je eigen plekje zoekt, in de wereld en in de tijd en reist met je mee tot ver na je pensioen.
Boekenweekgeschenk
Het geschenk van de 91ste Boekenweek is geschreven door Hendrik Groen. Zijn werk bleef meer dan vijftien jaar anoniem voor het grote publiek. Hendrik Groen is een pseudoniem voor Peter de Smet en speciaal voor de Boekenweek treedt hij eenmalig uit de anonimiteit. De thema-uitgave ‘Ik zou uw dochter kunnen zijn’ ligt vanaf 11 maart in de boekhandels. Het gaat over een grote groep welvarende Nederlanders die elkaar beconcurreren vanwege hun verschillende vormen van welvaart. Het gaat over intergenerationele jaloezie tussen twee generaties die beide op hun eigen manier uitblinken in onuitstaanbaarheid.
De entree is 5,00 euro.






Meer nieuws uit Castricum?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie