Afbeelding
(Foto: Alphens Kozakkenkoor)

Alphens Kozakkenkoor geeft bijzonder concert in historische schuilkerk Den Haag

zondag 20 september 2026 14:30 tot 16:30

Het Alphens Kozakkenkoor verzorgt dit jaar een bijzonder concert in de monumentale HH. Jacobus en Augustinuskerk aan de Juffrouw Idastraat in Den Haag. In deze sfeervolle schuilkerk, die bekendstaat om haar uitstekende akoestiek, brengt het koor een gevarieerd programma met meerstemmige a-capellamuziek, authentieke Slavische composities en romantische Kozakkenliederen.

Voor het Alphens Kozakkenkoor vormt het concert een mooie opmaat naar het 20-jarig jubileum dat volgend jaar wordt gevierd. Sinds de oprichting in 2007 heeft het koor een sterke reputatie opgebouwd met optredens in binnen- en buitenland, deelnames aan korenfestivals en gezamenlijke concerten met andere koren.

Onder leiding van dirigent Arkadi Gankin, die het koor begeleidt op de bajan, brengt het ensemble de karakteristieke klanken van de Kozakkencultuur tot leven. Zijn muzikale begeleiding en enthousiasme zorgen voor een bijzondere sfeer waarin emotie, kracht en verstilling elkaar afwisselen.

Met de keuze voor de historische schuilkerk in hartje Den Haag verwacht het Alphens Kozakkenkoor een concert te verzorgen dat zowel muziekliefhebbers als liefhebbers van cultureel erfgoed zal aanspreken.

Kaarten kosten € 17,50 in de voorverkoop en € 20,00 aan de deur. Ze zijn te bestellen via www.alphenskozakkenkoor.nl of via de QR-code op de concertflyer. Na ontvangst van de betaling liggen de toegangskaarten klaar bij de ingang van de kerk.