Brand verwoest eethuis De Razende Bol aan Het Nieuwe Diep in Den Helder

DEN HELDER - Donderdagmorgen rond 11.00 uur is brand ontstaan in een restaurant aan Het Nieuwe Diep in Den Helder. De brand woedde in eethuis De Razende Bol, naast de brug naar de Marinehaven.
De brandweer schaalde al snel op naar het sein ‘middelbrand’ waarop meerdere brandweereenheden opgeroepen werden om de brand te bestrijden. Er waren forse vlammen en grote rookwolken zichtbaar. Omdat de brand woedde naast de ingang van het Marine terrein, werd de brug volledig afgesloten. Op die manier had de brandweer voldoende ruimte om te blussen.
Restaurant verloren
Door de brand kan het restaurant als verloren worden beschouwd. Ten tijden van de brand was het restaurant net geopend. Er werd een NL alert afgegeven voor de omgeving.









‘Je bent onder lotgenoten en dát maakt het verschil’
‘Je bent onder lotgenoten en dát maakt het verschil’
16 apr, 16:40
Jasper Brinkman over FOMO vs JOMO: waarom thuisblijven ineens het beste plan is
Jasper Brinkman over FOMO vs JOMO: waarom thuisblijven ineens het beste plan is
16 apr, 16:00



Meer nieuws uit Den Helder?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie