Kunst & Co in Kunsthal 45 Den Helder

DEN HELDER - Met als starters Bill Kunst en Co van Gasteren, beeldend kunstenaars en vrijwilligers bij Kunsthal 45, kwam de tentoonstelling Kunst & Co tot stand doordat kunstenaars andere kunstenaars hebben uitgenodigd om samen te exposeren. Dit heeft geleid tot een gevarieerde tentoonstelling met zeer uiteenlopend werk.
De kunstenaars Sohier en Groothuizen nemen een belangrijke plek in met hun grote installatie van schilderijen (”jongens waren we, maar aardige jongens”). Zij hebben ook een groep andere kunstenaars geïntroduceerd, waaronder Hajonides en van Rijckevorsel, die op hun beurt ook een grote installatie hebben gemaakt. Ook Bill Kunst en Co van Gasteren nodigden kunstenaars uit die hen na aan het hart liggen.
Deelnemende kunstenaars
De kunstenaars zijn: Aad Berlijn, Anne Marie Spijker, Audrey Ng, Bert Brouwer, Bill Kunst, Co van Gasteren, Cor van der Meijden, Emo Verkerk, Harm Hajonides/ Thom van Rijckevorsel, Kees van de Wal, Marjoke van Kamp, Pim Piët, Robert Roelink, Roland Sohier/ André Groothuizen, Wim Jonkman.
XTRA
Opening Zondag 5 oktober, 15.00 uur. Dansperformance van Roberta Maimone op gitaar improvisaties van Uli Kürner in de installatie van Roland Sohier en André Groothuizen. Optreden 16.00 uur Roland Sohier (zang) en Uli Kürner (gitaar). Zij doen interpretaties van Tom Waits. De inloop is vanaf 14.30 uur.
Kunst & Co loopt tot en met 30 november. Kunsthal 45 is gevestigd aan de Spoorstraat 128, 1781JJ te Den Helder en is van donderdag tot zondag te bezoeken tussen 13.00 en 17.00 uur en op afspraak.








Meer nieuws uit Den Helder?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie