Kleiworkshop in Kunsthal 45

Workshop
Werk van Ingrid Davids.
Werk van Ingrid Davids. (Foto: Leen Plokkaar)

DEN HELDER - De kleiworkshop vindt zondag 9 februari vanaf 14.00 uur plaats in Kunsthal 45 en is geschikt voor alle leeftijden. De workshop wordt gegeven door beeldend kunstenaar Ingrid Davids, die met haar werk ook deelneemt aan de expositie. 

In haar werk gebruikt Ingrid graag strandvondsten en restmaterialen als inspiratie. Na afloop van de workshop blijft het werk achter om te drogen en gebakken te worden. Het werk kan later worden opgehaald. Maak je eigen kunstwerk voor slechts tien euro, inclusief koffie, thee en iets lekkers. Kleed je warm aan en houd rekening met de klei. Aanmelden is gewenst en kan via info@kunsthal45.nl.

Kunsthal 45 is gevestigd aan de Spoorstraat 128 in Den Helder en is gratis te bezoeken van donderdag tot en met zondag tussen 13.00 en 17.00 uur, of op afspraak. Meer informatie is te vinden op www.kunsthal45.nl.

Ook interessant voor jou:

Meer nieuws uit Den Helder?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: