Grijp je allerlaatste kans en schrijf je in voor de Avond4Daagse Heerhugowaard

HEERHUGOWAARD - Een heleboel jonge én oudere wandelaars hebben zich inmiddels ingeschreven voor de Avond4Daagse Heerhugowaard, die dit jaar gelopen wordt van dinsdag 4 tot en met vrijdag 7 juni. Wil jij ook (weer) meelopen maar heb je je nog niet ingeschreven? Grijp dan je laatste kans op de eerste dag van de vierdaagse (4 juni), vanaf 17.00 uur bij Zwembad Waardergolf.
Behalve dat er dagelijks 5, 10 of 15 kilometer gelopen wordt, is er ook veel entertainment op en rond het parcours. Zo deelt supermarkt op wielen PicNic dinsdag 4 juni aan elke deelnemer een lekkere appel uit en staat kinderopvangorganisatie Berend Botje langs het parcours met een aardigheidje voor alle kinderen. Woensdag 5 juni is er bij de finish een show van Dansschool We Entertain en donderdag 6 juni geeft korfbalvereniging Apollo een demonstratie bij de Waardergolf. Kinderen mogen zelf ook proberen te mikken op de korf. Vrijdag 7 juni staat DJ Rutger langs het parcours met swingende muziek en wordt iedereen die de vierdaagse volgemaakt heeft feestelijk én muzikaal onthaald door Blaaskapel de Blauwe Reigers.
Wethouder John Does komt net als vorig jaar helpen met medailles uitdelen aan de lopers. Wil jij nog meedoen? Grijp dan je allerlaatste kans op de startdag van de vierdaagse. De kosten zijn 5 euro per deelnemer. Betalen kan via cash of pin. De weersvoorspellingen zijn goed; zien we jou ook aan de start?!
Kijk hier voor meer info over de Avond4Daagse Heerhugowaard.






Meer nieuws uit Dijk en Waard?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie