
HEERHUGOWAARD - Het zit er weer op, de kermis in het oude centrum van Heerhugowaard! Zes dagen lang werd er door jong en oud genoten van al het spektakel dat de kermis te bieden heeft.
Deze keer was er extra aandacht voor een veilige en aangename beleving voor iedere bezoeker, nadat het een jaar eerder op de slotdag uit de hand was gelopen. Met afzetschermen zag het er misschien minder sfeervol uit, maar effectief bleek het wel.
Bovenal was het een feest voor liefhebbers van draaimolens en suikerspinnen, maar ook de ware thrillseeker kwam volop aan zijn trekken.
Fotograaf Alexandra Heeremans was dinsdagmiddag aanwezig om de kermisgangers op de gevoelige plaat vast te leggen. Kijk snel of jij er ook tussen staat!







































Meer nieuws uit Dijk en Waard?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie