Sterrenstof zijn wij: lezing van Margot Brouwer

HOOGKARSPEL - Sterrenkundige en natuurwetenschapper Margot Brouwer komt voor de tweede keer naar Hoogkarspel om een lezing te geven. Deze vindt woensdag 5 november om 19.30 uur plaats in de Protestantse kerk, Raadhuisplein 24, te Hoogkarspel. De toegang is gratis.
In het pas verschenen boek ‘Sterrenstof zijn wij: ontzagwekkende berichten uit de wetenschap die hoop geven’ beschrijft Margot diens persoonlijke zoektocht tussen wetenschap en geloof en probeert die zeven existentiële vragen te beantwoorden. Dit zijn mysteries die zo universeel zijn dat iedereen deze wel herkent en misschien ook wel mee worstelt.
Wie of wat ben ik? Wat is mijn plek in het heelal? Bestaat God? Heeft het bestaan zin? Waarom bestaat het kwaad? Wat kan ik eigenlijk weten? En waar ga ik heen als ik uiteindelijk sterf?
In de lezing neemt Margot bezoekers mee op reis door het universum én door deze zeven vragen. Na afloop van de lezing is er gelegenheid om met elkaar in gesprek te gaan en eventueel een exemplaar van ‘Sterrenstof zijn wij’ te laten signeren.






Meer nieuws uit Drechterland?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie