Jan Keizer reageert op gezondheidsgeruchten Story: ‘Roddelverhaal‘

VOLENDAM - Zanger Jan Keizer heeft vol verbazing een verhaal gelezen van entertainmentblad Story. Volgens het weekblad is de Volendamse zanger ernstig ziek en wordt hij niet meer beter. Keizer laat aan Ons Streekblad weten dat hij wel prostaatkanker heeft, maar al meer dan tien jaar daarvoor behandeld wordt.
Door Wesley Dekker
“Het is een uit de lucht gegrepen roddelverhaal”, reageert de BZN-zanger in gesprek met onze verslaggever. “Ik wil dit nieuws eigenlijk niet naar buiten brengen, maar het is gek om erover te blijven zwijgen. Aan Story heb ik verteld dat ik prostaatkanker heb en dat het goed gaat. Dat heeft niks te maken met het geplaatste verhaal.”
Reacties
Het artikel van entertainmentblad Story werd woensdagmiddag geplaatst. “Het leuke is wel dat er veel gereageerd wordt. Maar laat ik duidelijk zijn: ik ga nog niet dood. Met prostaatkanker kan je heel oud worden.”
De komende maanden staan er voor Jan Keizer verschillende optredens op het programma. Zo treedt hij in april op in Turkije.






Meer nieuws uit Edam - Volendam?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie