Haarlemse bridgeclub zoekt dringend naar nieuwe spelers: parkeerkosten en vergrijzing zorgen voor ledendaling

Nieuws
Bridgeclub Oosten de Bruijn in Franse sferen.
Bridgeclub Oosten de Bruijn in Franse sferen. (Foto: aangeleverd)

HAARLEM - Bridgeclub Oosten de Bruijn verliest al jaren leden en hoopt met een oproep nieuwe spelers te trekken. Vanaf 3 september speelt de club elke donderdagavond in wijkcentrum ‘t Trionk aan de Van Oosten de Bruijnstraat 60.

Secretaris Martha van Buuren maakt zich zorgen. "Bridgeclubs kampen steeds meer met terugloop van leden. Hun hoge leeftijd speelt een rol, maar ook de gestegen parkeertarieven, waardoor het bridgen op onze locatie een dure hobby is geworden", zegt Van Buuren. "Ook het afgelopen seizoen is onze bridgeclub weer een aantal leden kwijtgeraakt."

Sociaal en mentaal voordeel

Toch benadrukt Van Buuren de waarde van de club. "Het lidmaatschap van de bridgeclub haalt zoveel ouderen uit hun isolement en scherpt hun geest."

Proefspelen

De avonden lopen van 19.30 tot 22.30 uur in een informele sfeer. Er worden zes rondes gespeeld in een A- en B-lijn. De zaal is open vanaf 19.00 uur en de bar is de hele avond open. Na afloop is er een gezellige nazit. Wie wil kennismaken met de club, kan komen kijken of proefspelen. Voor meer informatie: mvbbodb@gmail.com.

Dit bericht is ook gedeeld via ons WhatsApp-kanaal van Haarlem. Ook razendsnel het laatste nieuws in je app? Volg het Rodi-kanaal nu (anoniem) via deze link.

Meer nieuws uit Haarlem?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: