Van Schubert tot Debussy: internationaal fluit- en pianoduo in Schalkwijk

Uit
Afbeelding
(Foto: MAX_SALII)

HAARLEM - De Portugese fluitiste Sandra Andrade en de Oekraïnse pianiste Yevgeniya Tsurul geven woensdag 12 februari een klassiek concert in de Ontmoetingskerk in Schalkwijk. Het duo speelt werken van Schubert, Debussy en Dutilleux.

Beide musici studeren momenteel aan het conservatorium van Amsterdam, waar ze elkaar hebben ontmoet. Yevgeniya (21) studeerde eerst aan het Muzieklyceum van Kiev. In het studiejaar 2021-2022 vervolgde ze haar opleiding in Slowakije, waar ze ook les gaf aan kinderen en volwassenen. Vanuit Slowakije verhuisde ze naar Amsterdam.

Sandra Andrade begon op haar achtste met fluitspelen in haar geboorteplaats. Later studeerde ze aan het conservatorium van Aviero en volgde lessen bij het conservatorium van Lissabon en de universiteit van Aviero. Ze speelde in verschillende orkesten, waaronder het nationale orkest van Portugal en het symfonieorkest van Lissabon.

Programma nog niet bekend

Het precieze programma wordt later bekendgemaakt op de website van PGHaarlem onder ‘actueel’ en ‘agenda’.

Praktische informatie

Het concert begint om 20.00 uur en duurt tot 20.45 uur. De toegang is gratis, bij het verlaten wordt gevraagd om een vrijwillige bijdrage. De kerk opent om 19.30 uur voor koffie en thee.

Locatie

Het concert vindt plaats in de Ontmoetingskerk aan de Frankrijklaan 4 in Haarlem.

Meer nieuws uit Haarlem?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: