Zwaargewonde door vuurwerk Nieuw-Vennep: nog steeds getuigen gezocht

NIEUW-VENNEP - In de nieuwjaarsnacht raakte op het Loenerveld een 51-jarige man uit Nieuw-Vennep zwaargewond toen vuurwerk in zijn hand ontplofte. Het vuurwerk werd mogelijk door ander persoon in zijn tuin gegooid. De politie zoekt nog steeds getuigen van het incident.
Ontploffing na vuurwerk
Rond 00:25 uur kwam een melding binnen over een persoon die bij zijn woning gewond was geraakt door vuurwerk. Kort ervoor zou iets over de schutting in zijn achtertuin zijn gegooid. De man ging kijken en pakte het voorwerp op. Op dat moment ontplofte het vuurwerk en liep de man ernstig letsel op aan zijn hand en been. Hij werd vervoerd naar het ziekenhuis voor behandeling aan zijn verwondingen.
Getuigen gezocht
De politie heeft inmiddels buurtbewoners gesproken en onderzoek bij de woning verricht. Getuigen wordt nog altijd verzocht zich te melden bij de politie. “Heeft u rond 00:25 uur in de nacht van 31 december op 1 januari iets verdachts gezien, in de omgeving van het Loenerveld? Heeft u een camera in de omgeving en beelden van mogelijke betrokkenen? Of heeft u andere informatie over deze zaak? Neem dan contact op met de politie via het telefoonnummer 0900-8844 of bel anoniem met Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.”

Neergeschoten in de meidagen van 1940: luister naar het verhaal achter de Fokk..
Neergeschoten in de meidagen van 1940: luister naar het verhaal achter de Fokker in Crash Museum
20 apr, 18:06
Hoeveel warmte verliest jouw woning? Bewoners Zwanenburg ontdekten het tijdens..
Hoeveel warmte verliest jouw woning? Bewoners Zwanenburg ontdekten het tijdens een informatieavond
20 apr, 15:26



Meer nieuws uit Haarlemmermeer?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie