Fietser zwaargewond met spoed naar ziekenhuis na aanrijding in Nieuw-Vennep

NIEUW-VENNEP - Op de Zuiderdreef in Nieuw-Vennep is maandagmiddag rond 14.15 uur een jonge fietser geschept door een personenwagen.
Ongeval Nieuw-Vennep
De fietser stak over via het zebrapad ter hoogte van Kalslagering toen hij geschept werd door een automobilist in een personenwagen. De fietser kwam via de motorkap op de voorruit terecht om vervolgens met een smak op het asfalt terecht te komen.
De fietser raakte bij het ongeval zwaargewond en is met spoed per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Medeweggebruikers boden direct hulp aan het slachtoffer. De hulpdiensten waaronder het mobiel medisch team met een traumahelikopter uit Rotterdam, werden ook direct opgeroepen.
De jonge fietser is na de nodige zorg in de ambulance, met spoed overgebracht naar het ziekenhuis, de trauma-arts is ter ondersteuning met de ambulance meegereden.
De Zuiderdreef was ter hoogte van Kalslagering volledig dicht voor de afhandeling en het onderzoek van de forensische opsporing afdeling verkeer.






Zonnestroom na 2027: kom alles te weten bij bijeenkomst in Hoofddorp
Zonnestroom na 2027: kom alles te weten bij bijeenkomst in Hoofddorp
18 mei, 20:00
Paspoort verlopen? Gemeente Haarlemmermeer waarschuwt voor lange wachttijden
Paspoort verlopen? Gemeente Haarlemmermeer waarschuwt voor lange wachttijden
18 mei, 12:33
Auto schiet van talud en eindigt in water langs verbindingsweg tussen A9 en A4..
Auto schiet van talud en eindigt in water langs verbindingsweg tussen A9 en A4 bij Badhoevedorp
15 mei, 19:32
Politie pakt twee minderjarige jongens op voor overval op tabakszaak in winkel..
Politie pakt twee minderjarige jongens op voor overval op tabakszaak in winkelcentrum ‘t Paradijs Hoofddorp
14 mei, 19:39

Meer nieuws uit Haarlemmermeer?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie