Automobilist gereanimeerd na te water raken langs Vijfhuizerweg in Hoofddorp, traumahelikopter opgeroepen

HOOFDDORP – Op de Vijfhuizerweg in Hoofddorp is dinsdag 9 juni een automobilist met zijn voertuig te water geraakt. Hulpdiensten rukten massaal uit om hulp te verlenen.
Meerdere ambulances, brandweereenheden en politievoertuigen kwamen ter plaatse. De bestuurder werd uit het voertuig gehaald en vervolgens door hulpverleners gereanimeerd.
Naar ziekenhuis vervoerd
Na de eerste medische zorg is het slachtoffer met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis voor verdere behandeling.
Voertuig uit het water gehaald
De auto kwam in een sloot naast de weg terecht. De brandweer zette een hulpverleningsvoertuig in om het voertuig uit het water te takelen.
Onderzoek naar oorzaak
Hoe het voertuig precies te water kon raken, wordt onderzocht.




Man (43) uit Nieuw-Vennep aangehouden na ernstig ongeluk aan Hoofdweg waarbij..
Man (43) uit Nieuw-Vennep aangehouden na ernstig ongeluk aan Hoofdweg waarbij motorrijder gewond raakte
7 jun, 14:40
Auto te water bij ernstig ongeluk op N520 in Nieuw-Vennep
Auto te water bij ernstig ongeluk op N520 in Nieuw-Vennep
6 jun, 18:02
Schuur bij woning in brand aan De Muy in Hoofddorp
Schuur bij woning in brand aan De Muy in Hoofddorp
6 jun, 13:17
Badhoevedorp maakt zich klaar voor Swim to Fight Cancer
Badhoevedorp maakt zich klaar voor Swim to Fight Cancer
6 jun, 13:08

Meer nieuws uit Haarlemmermeer?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie