Woonopmaat terug in Jan Ligthartstraat Heemskerk na 15 maanden verbouwing

Nieuws
Woonopmaat aan de Jan Ligthartstraat.
Woonopmaat aan de Jan Ligthartstraat. (Foto: Woonopmaat.nl)

HEEMSKERK - Het kantoor van Woonopmaat aan de Jan Ligthartstraat is vanaf maandag 2 maart 13.00 uur weer open voor bezoek.

Het kantoor werd de afgelopen 15 maanden verbouwd. De woningcorporatie was in de tussentijd bereikbaar op het Burgemeester Nielenplein in Heemskerk. Vanaf maandag 2 maart kunnen bezoekers weer terecht aan de Jan Ligthartstraat 5 in Heemskerk.

Het kantoor aan de Jan Ligthartstraat 5 is grondig verbouwd. Het pand heeft een open uitstraling gekregen en is verduurzaamd. Zo liggen er zonnepanelen op het dak en worden de toiletten doorgespoeld met regenwater.

Het pand is ook een stuk kleiner geworden. Een deel van het pand is gesloopt. De ruimte die daarmee is ontstaan, biedt plek voor de bouw van woningen. Plannen daarvoor zijn nog in de maak.

Naast Woonopmaat, heeft ook de formele huurdersorganisatie het Huurdersplatform Woonopmaat straks een ruimte in het pand. Zij hebben een eigen ingang en spreekruimte. Vanaf woensdag 18 maart starten zij daar hun eerste spreekuur.

Meer nieuws uit Heemskerk?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: