Persoon raakt ernstig gewond tijdens kermis Heiloo, traumaheli ter plaatse

HEILOO - Donderdagavond heeft er rond 23.55 uur een incident plaatsgevonden op het kermisterrein aan de Stationsweg in Heiloo.
Ongeval kermis Heiloo
Daar raakte een persoon ernstig gewond. De hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, kwamen naar het incident om de zwaar gewonde persoon te behandelen aan de verwondingen.
Ten tijden van het incident was het enorm druk op de kermis. Volgens omstanders zou het gaan over dat de persoon gevallen zou zijn bij een poging om over het hek te klimmen. Dit is echter onbevestigd.
Het is onduidelijk of dat nu ook het geval was. De zwaargewonde is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis.




Heilooër Inge Stolzenbach brengt persoonlijke onewomanshow naar theater: ‘Vana..
Heilooër Inge Stolzenbach brengt persoonlijke onewomanshow naar theater: ‘Vanaf nu wordt alles beter’
21 mei, 14:41
Meer dan veertig straten in Heiloo en Egmond aan den Hoef zonder stroom
Meer dan veertig straten in Heiloo en Egmond aan den Hoef zonder stroom
21 mei, 11:48



Meer nieuws uit Heiloo?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie