Lezing over Artis in Trefpunt Heiloo

HEILOO - Liefhebbers van dierentuinen kunnen zondag 16 februari in Trefpunt Heiloo hun dierenhart ophalen tijdens een luisterlezing, verzorgd door Klaas Bakker.
In dit programma maakt genoemde pianist samen met het publiek een denkbeeldige muzikale wandeling door Artis. Aan de hand van video-opnames, dia’s, historische foto’s en prenten vertelt hij verhalen over de rijke geschiedenis van de Amsterdamse dierentuin en de bijzondere dieren die er te zien zijn.
Tegelijkertijd speelt hij een muziekstuk voor piano, dat iets met een dier te maken heeft. Elk onderdeel wordt voorafgegaan door een Nederlandstalig gedicht over het betreffende dier.
Te beleven zondag 16 februari van 14.00 tot 16.00 uur in het Trefpunt. Kosten bedragen 12,50 inclusief een consumptie. In verband met de beschikbare ruimte is vooraf aanmelden noodzakelijk. Dat kan per mail via info@trefpuntheiloo.nl of telefonisch: 072-5331297.






Meer nieuws uit Heiloo?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie