Lezingen over historie Heiloo

HEILOO - Ook bij Historische Vereniging Heiloo staat het nieuwe jaar in het teken van nieuwe plannen, nieuwe ideeën en vooral veel enthousiasme aangaande tentoonstellingen, lezingen, films en rondleidingen.
Neem de drie lezingen die zaterdag 24 januari tussen 13.30 en 15.00 uur plaatsvinden, aangevuld met een rondleiding langs de archeologische vondsten van Ter Coulster.
Met die middag de lezing ‘Ter Coulster opgedolven’, een samenwerking van Baduhenna, HV Heiloo en familie Van der Feen de Lille. Dan ‘Reconstructie en analyse van het kasteel’ door Taco Hermans, specialist kastelen en buitenplaatsen. Jaap de Graaf verzorgt de lezing ‘Ter Coulster, kasteel en landgoed - domein van betekenis in Heiloo.
Gratis toegang, aanmelden kan per mail: gieltjes@kpnmail.nl.
Poppen
Verder vindt zaterdag 31 januari om 14.30 uur in de Schatkamer de opening plaats van een kleine tentoonstelling met antieke poppen.
Informatie
Historisch Museum Heiloo is gevestigd in het Willibrordusgebouw aan Kennemerstraatweg 464. Openingstijden: dinsdag 19.00 tot 2100 uur, weekenden 14.00 tot 17.00 uur. Informatie: www.hvheiloo.nl.






Meer nieuws uit Heiloo?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie