Kerstmarkt in Witte Kerk Heiloo

HEILOO - Witte Kerk in Heiloo vormt zaterdag 7 december het passende decor voor de traditionele kerstmarkt. Met van 11 tot 17 uur een gezellig gebeuren met kraampjes met kaarsen, breiwerk, glas in lood, vogelvoer, kerstspullen enzovoort. Natuurlijk is er ook lekkere glühwein, koffie, chocolade en zijn er diverse broodjes.
De opbrengst is voor het voortdurende onderhoud van de Witte Kerk en een paneel waarop het programma van de kerk buiten is te zien. De opbrengst van vorig jaar maakt een vitrinekast mogelijk, waarin bijzondere voorwerpen staan uitgestald die te maken hebben met de enorme geschiedenis. Die zijn altijd te bekijken voor bezoekers en zeker op de woensdagse openstellingen die er in de winterperiode ook zijn.
Marktlunchconcert
Verder vindt woensdag 11 december weer een gratis toegankelijk marktlunchconcert plaats. Het wereldkoor Cascantar komt van 12 tot 13 uur zingen, met een opbrengst voor projecten in Georgië. Daarna breekt een periode aan met veel koormuziek.
Vrijwilligers welkom
Het aantal activiteiten en programma’s in de Witte kerk is nogal toegenomen en dat gaat volgend jaar zo door. Daarom is de organisatie op zoek naar een assistent voor de coördinator en medewerkers die activiteiten kunnen helpen uitvoeren. Het is zoals alles bij de Witte Kerk vrijwilligerswerk, maar voor een prachtig doel en je ziet er de hele samenleving aan je voorbijtrekken. Bij sommige activiteiten kan sprake zijn van een kleine kostenvergoeding. Wie wat tijd heeft en bij wie organiseren in het bloed zit, kan zich aanmelden voor een kennismakingsgesprek. Dat kan via 06-20551899 of per e-mail bij de coördinator: edbausch@planet.nl.






Meer nieuws uit Heiloo?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie