De Beun Heiloo zoekt servies

Uit
Hoe bonter, hoe beter. Alles is welkom.
Hoe bonter, hoe beter. Alles is welkom. (Foto: Miss Vintage Interior)

HEILOO - Theater & Filmhuis De Beun is op zoek naar gebruikt servies voor de te houden ‘Beun mini Hei-tea’, voorafgaand aan het volgende maand te programmeren slotstuk van de film Downton Abbey.

In september komt de film Downton Abbey: The Grand Finale uit, het slotstuk van de populaire serie en eerdere films. Ook De Beun gaat die vertonen; de precieze datum volgt later.

Lokale ondernemers

Om er een sfeervol evenement van te maken, wil het filmtheater een ‘Beun mini Hei-tea’ gaan verzorgen. Voorafgaand aan de film serveren medewerkers dan heerlijke thee met een proeverij van lekkernijen, geleverd door lokale ondernemers. Hiervoor zoeken zij serviers. Denk aan theepotjes, etagères, kop en schotels, gebaksbordjes, theelepels, vorkjes. Hoe bonter, hoe beter.

Wie nog zo’n serviesstuk heeft staan maar er niets meer mee doet, kan deze aan De Beun doneren. Naast eeuwige dankbaarheid maakt iedereen ook kans op twee kaartjes voor de eerste ‘Beun mini Hei-tea’.

Contact

Reacties kunnen per e-mail naar info@debeunheiloo.nl, of loop op maandagochtend even binnen. Dan is namelijk ook in augustus de kassa open.

De programmering van het theater is al bekend, die van de films volgt binnenkort weer. Zie www.debeunheiloo.nl.

Meer nieuws uit Heiloo?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: