Nynke de Jong en Esther Groenenberg spelen ‘Het leven: een handleiding’ in De Beun Heiloo

Uit
Esther Groenenberg en Nynke de Jong komen naar Heiloo.
Esther Groenenberg en Nynke de Jong komen naar Heiloo. (Foto: D. Schreuders)

HEILOO - Nynke de Jong en Esther Groenenberg brengen vrijdagavond 12 december de kleinkunstvoorstelling ‘Het leven: een handleiding’ op de bühne van Theater De Beun.

Muzikante Esther Groenenberg is bij menigeen bekend van haar albums en voorstellingen, zowel solo als met The Bluebettes. Nynke de Jong is journaliste, columniste en podcastmaker en verschijnt regelmatig op tv, zoals in talkshows en bij De Slimste Mens.

De twee artiesten gidsen het publiek door de pieken en dalen van het leven. Niet dat zij de wijsheid in pacht hebben, verre van. Maar ze hebben altijd goed naar hun moeders geluisterd en delen samen inmiddels bijna 80 jaar levenswijsheid. Kortom: die vrouwen weten wel iets. En als ze het niet weten, dan vragen ze het aan mensen die het wel weten.

Verhalen en liedjes

Ze vertellen verhalen, voeren gesprekken en zingen liedjes, over grote thema’s als keuzes maken, weggaan, blijven, risico nemen en jezelf zijn. Maar ook grappen ze over Instagram-fuiken, dweilen, koffie en ducttape. Zo maken ze een handleiding, die wellicht ook toeschouwers van pas kan komen.

Info en kaarten

Bij te wonen vrijdag 12 december om 20.15 uur in De Beun. Kaarten verkrijgbaar via www.debeunheiloo.nl.

Arjan Hoogvorst

Meer nieuws uit Heiloo?

Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie

Deel dit bericht: