Operaconcert in Corneliuskerk in Limmen

Uit
De Vredeburgers brengen Trionfi Amore.
De Vredeburgers brengen Trionfi Amore. (Foto: Tineke de Lange)

LIMMEN - Onder de titel Trionfi Amore (Triomf der Liefde) neemt Operakoor De Vredeburgers zondag 8 februari toeschouwers mee op een muzikale reis langs Kreta, Cyprus, Sevilla, Rome, Bohemen, Schotland Yorkshire.

In zeven opera’s valt te zien we hoe steeds de liefde een uitweg vindt in moeilijke situaties en overwint. De opera’s zijn van Mozart, Schubert, Von Weber, Donizetti en Von Flotow.

Optreden De Vredeburgers

Het optreden is onder leiding van Gerard Leegwater, met medewerking van Sabine Kirsten (sopraan), Sebastian Brouwer (tenor) en Janneke Koetsier (piano).

Informatie

Bij te wonen zondag 8 februari om 15.00 uur in de Corneliuskerk, Dusseldorperweg 74 in Limmen. Reserveren via 06-23234319, per e-mail via esthermooij@hotmail.com of op de website: www.vredeburgers.nl.

Meer nieuws uit Heiloo?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: