Zeer ernstig ongeval op de IJsselweg in Hoorn, twee traumahelikopters ter plaatse

HOORN - Op de IJsselweg in Hoorn heeft donderdagmiddag een ernstig verkeersongeval plaatsgevonden. Ter hoogte van de kruising met de Dinkelweg raakte een auto van de weg en botste tegen meerdere bomen.
Grote inzet hulpdiensten
De melding kwam rond 15.45 binnen bij de hulpdiensten. Meerdere eenheden werden daarop met spoed naar de IJsselweg gestuurd. In totaal werden drie ambulances, twee traumahelikopters en de brandweer gealarmeerd.
De brandweer is ter plaatse om een beknelde inzittende uit het voertuig te bevrijden. De traumahelikopter uit Amsterdam is geland naast de IJsselweg. Het traumateam uit Rotterdam is uiteindelijk niet ter plaatse gekomen.
Weg afgesloten en onderzoek gestart
Rondom de gecrashte auto zijn zichtschermen geplaatst. De politie zal onderzoek doen naar de toedracht van het ongeval. De IJsselweg is ter hoogte van het incident afgesloten voor het verkeer.
Op de IJsselweg in Hoorn heeft donderdagmiddag een ernstig verkeersongeval plaatsgevonden. Hulpdiensten zijn massaal ter plaatse.





Kom naar het raadscafé in Hoorn en maak kennis met jouw nieuwe gemeenteraad
Kom naar het raadscafé in Hoorn en maak kennis met jouw nieuwe gemeenteraad
21 mei, 14:56
Bouw gestart van duurzaam appartementengebouw Waterroos Kwarts in Zwaag
Bouw gestart van duurzaam appartementengebouw Waterroos Kwarts in Zwaag
21 mei, 12:52
Video | Hooikoorts uitgelegd: waarom je lichaam zo heftig reageert op pollen e..
Video | Hooikoorts uitgelegd: waarom je lichaam zo heftig reageert op pollen en wat écht helpt tegen klachten
21 mei, 10:38
De krant van deze week staat online
De krant van deze week staat online
21 mei, 10:36

Meer nieuws uit Hoorn?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie