E.J. Fillee voor dertiende keer bij De Poffertjeskraam tijdens Hoornse kermis

Nieuws
Erwin Fillee verzorgt dit jaar voor de dertiende keer een optreden bij de Poffertjeskraam tijdens de Hoornse kermis.
Erwin Fillee verzorgt dit jaar voor de dertiende keer een optreden bij de Poffertjeskraam tijdens de Hoornse kermis. Foto: aangeleverd

HOORN - Erwin Fillee verzorgt maandag 12 augustus voor de dertiende keer zijn traditionele optreden voor ‘de jeugd van vroeger’ bij de Poffertjeskraam op de Hoornse kermis.

Het belooft weer een mooie middag te worden met bekende hits uit de afgelopen jaren die E.J. met zijn enthousiasme weet te brengen. “Elk jaar wordt het steeds groter en ik ben blij dat ik dit namens de gemeente Hoorn al die jaren mag verzorgen”, aldus Erwin.

De ouderen komen naar de poffertjeskraam en worden verwend met poffertjes, aangeboden door de gemeente Hoorn. Ooit een initiatief van toenmalig CDA-wethouder Cecilia van Weel. Een onderdeel van de Hoornse kermis dat in stand moet blijven, vinden velen.

Aanvang 13.00 uur. 

Meer nieuws uit Hoorn?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: