Vaartocht Wormer en Jisperveld van de OBBB

Nieuws
De leden van de OBBB genoten van een twee uur durende vaartocht.
De leden van de OBBB genoten van een twee uur durende vaartocht. (Foto: Corrie Bos)

BERKHOUT - De leden van de Ouderenbond Berkhout en Bobeldijk (OBBB) konden zich opgeven voor een vaartocht op 20 juni naar het Wormer en Jisperveld nabij het bezoekerscentrum Poelboerderij. 

Door Corrie Bos

De leden die zich van tevoren hadden opgegeven voor dit aantrekkelijke uitje verzamelden zich bij Café De Ridder. Vandaar vertrokken ze gezamenlijk in zo min mogelijk auto’s naar de plaats van bestemming. Daar werden de leden verdeeld over twee grote schuiten, elk met een vrijwilliger aan boord die veel wist te vertellen over de verschillende soorten vogels die ze onderweg tegenkwamen. Het weer was perfect en droeg bij aan de geslaagde dag.

Na een prachtige vaartocht van ruim twee uur was het tijd voor een consumptie op het terras van het bezoekerscentrum Poelboerderij. Rond de klok van zes uur waren de ruim veertig leden weer terug bij Café De Ridder. Foto’s zijn gemaakt door Corrie Bos.



Meer nieuws uit Koggenland?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: