
Landsmeer in actie tegen zwerfpeuken
AlgemeenLANDSMEER - Op zaterdag 2 juli vindt opnieuw een actie tegen zwerfpeuken plaats, Plastic PeukMeuk 2022. Landsmeer Schoon doet mee en kan best wat hulp gebruiken bij het peuken rapen, tellen en tentoonstellen.
De groep start zaterdag 2 juli om 10.00 uur bij het gemeentehuis. Al wandelend worden zoveel mogelijk peuken geraapt. Eindpunt (om 11.30 uur) is het winkelcentrum, het deel tussen Kruidvat en de ijssalon. De peuken worden geteld en naderhand ergens in Landsmeer kort tentoongesteld. Voor de deelnemers ligt na afloop een kleine beloning klaar..
De actie is op 2 juni begonnen, dus het is al mogelijk om peuken te rapen. Meedoen? Geef je dan op bij Riny Baars, riny.baars@gmail.com. Neem zelf materiaal mee; handschoenen, een tangetje, grijper of ander gereedschap. Een leeg yoghurtemmertje is heel handig om de peuken in te verzamelen. Ter plaatse zijn er plastic handschoenen en grijpers te leen.
Ook in andere delen van Landsmeer liggen peuken. Lever ze desgewenst op 2 juli om 11.30 uur in bij het winkelcentrum of neem contact op met Riny Baars (riny.baars@gmail.com).
Ben je goed in stoepkrijten? Doe dan ook mee. Het is namelijk de bedoeling om alle plaatsen te omcirkelen waar peuken liggen.
