Dino Experience in Winkelcentrum Koningshoek

Nieuws
Bezoekers kunnen een interactieve tour maken langs zeven dinosauruslocaties in het winkelcentrum.
Bezoekers kunnen een interactieve tour maken langs zeven dinosauruslocaties in het winkelcentrum. Foto: PR

Winkelcentrum Koningshoek verandert van 7 februari tot 1 maart in een dinopark. Bezoekers kunnen een interactieve tour maken langs zeven dinosauruslocaties in het winkelcentrum.

Verspreid door het winkelcentrum staan grote dinosauriërs opgesteld. Bezoekers krijgen een speciaal Dino-boekje waarmee ze een route door het centrum volgen. Onderweg beantwoorden ze vragen en leren ze weetjes over dinosauriërs.

Het boekje is te verkrijgen bij Intertoys, Chocking Chocolatiers, Hema, Shoeby, terStal of Doppio Espresso.

Winactie met Naturalis-tickets

Deelnemers die de hele tour afmaken, maken kans op tickets voor Naturalis. Het winkelcentrum organiseert hiervoor een speciale winactie.

Bezoekers kunnen gratis parkeren voor de deur van het winkelcentrum. Meer informatie staat op de website koningshoek.nl.

Meer nieuws uit Maassluis?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: