Bluesfestival Maassluis 2026

Uit
Net als in 2024 zal het Bluesfestival ook dit jaar weer in de buitenlucht zijn.
Net als in 2024 zal het Bluesfestival ook dit jaar weer in de buitenlucht zijn. (Foto: Martha Barendse - archief)

De datum van de derde editie van het Bluesfestival in Maassluis staat al een paar maanden in de agenda. Dit jaar gaat het gebeuren op zaterdag 11 juli. Maar ook de bands en de nieuwe locatie zijn bekend.

Het Bluesfestival is dit jaar weer een openluchtfestival; het vindt namelijk plaats in het park achter Theater Koningshof. De bands die op het programma staan zijn respectievelijk: Hollands blauw, Nienke Dingemans Band, Guy Verlinde & The Artisans of Solace en de Twelve Bar Blues Band. Tussen de optredens door zal de lokale troubadour Kees van Bemmel op een eigen podium de pauzes muzikaal overbruggen.

Verder zullen er een aantal foodtrucks komen, zal de Kuiperij een aantal kraampjes inrichten met vintage spullen en LP’s en de bar wordt verzorgd door Theater Koningshof.

De organisatie is ook dit jaar in handen van de Stichting Publieke Evenementen Maassluis (SPEM).

Meer nieuws uit Maassluis?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: