Politie zoekt getuigen en camerabeelden van explosie in Wevershoof

112-nieuws
Afbeelding
(Foto: RSD photo)

WERVERSHOOF - Op donderdag 4 september 2025 vond een explosie plaats bij een woning aan de Belmolendijk in Wervershoof. De politie onderzoekt wat er is gebeurd en zoekt getuigen en camerabeelden.

Rond 00.40 uur vond de explosie plaats bij de woning aan de Belmolendijk. Bij de explosie raakte de voordeur van de woning beschadigd. Ook de naastgelegen woning is bij de explosie beschadigd geraakt. Niemand raakte gewond.

Iets gezien of camerabeelden?

Heb je de politie nog niet gesproken en heb je iets gezien of camerabeelden op de dag van de explosie? Heb je iets verdachts gezien voor of na de ontploffing aan de Belmolendijk? Of Heb je meer informatie die het onderzoek kan helpen? Geef het door:

Houd misdaad uit je buurt

Melden helpt:

  • Bij een verdachte situatie, bel altijd 112.
  • Informatie over (de achtergronden van) vergelijkbare incidenten kan worden gemeld via 0900-8844.
  • Als je aarzelt om informatie te verstrekken, kun je dit ook altijd anoniem doen via Meld Misdaad Anoniem (0800-7000) of via het Team Nationale Inlichtingen (088-6617734), een afdeling die getraind is in het afschermen van tipgevers en informanten.

Bericht van Politie.nl

Meer nieuws uit Medemblik?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: