MVV’27 uitgeschakeld in de districtsbeker

In de laatste poulewedstrijd van de districtsbeker heeft MVV’27 tegen eersteklasser Nieuwenhoorn een 0-2 nederlaag geleden en daar was eigenlijk niets op af te dingen. Door de nederlaag bekeren de Maaslanders definitief niet verder.
De gasten hadden weliswaar erg veel balbezit, maar kregen tegen het compact spelende MVV’27 toch niet heel veel kansen. De Maaslanders misten ook een groot aantal vaste krachten vanwege een gepland weekend elders, maar de vervangers deden het prima met de juiste instelling. De tussendoor vallende regen was een uitdaging!
Binnen tien minuten had Nieuwenhoorn al een voorsprong kunnen nemen. Frank de Regt mocht uithalen uit zowel een vrije trap als na een flitsende combinatie, maar hij vond tweemaal doelman Mark van Barneveld op zijn weg. Ook Kayo Renwarin mocht aanleggen, maar zocht het Maaslandse doel te hoog. Met een half uur op de klok van de prima fluitende scheidsrechter Pepijn Helgering kopte Bradley Peek namens de bezoekers over het lat.
Daartegenover kon MVV’27 er sporadisch uitkomen, maar een kans zat er lange tijd niet in. Daarvoor moest gewacht worden tot de 38e minuut. Cor Verboon gaf de bal in de loop mee aan Huib van Barneveldt die zijn schot gekeerd zag worden door doelman Mike van de Wijngaart. Twee minuten later slingerde diezelfde schutter zich langs drie Nieuwenhoorn-verdedigers, haalde uit, maar weer lag de doelman dwars.
Treffer
Drie minuten na de hervatting kwam dan toch de treffer voor Nieuwenhoorn. Frank de Regt haalde hard uit, doelman Mark van Barneveld kreeg de drijfnatte bal niet onder controle, waarna het voor de inlopende Bradley Peek eenvoudig was om de 0-1 aan te tekenen. MVV’27 bleef er veel energie insteken en dat zorgde er voor dat men niet zomaar overlopen werd. Met veel energie werd het de tegenstander meer dan lastig gemaakt. In de 78ste minuut zou de eindstand op het bord gezet worden. In een mêlee van spelers in de Maaslandse zestien wist Bradley Peek toch ergens een gaatje te vinden (0-2).
Nieuwenhoorn is nu met drie overwinningen overtuigend poulewinnaar geworden en MVV’27 kan zich nu gaan richten op de competitie die komende zaterdag van start gaat met een thuisduel tegen het Wassenaarse SVC 08.
Geel aan Maaslandse kant was er voor Huib van Barneveldt.






Meer nieuws uit Midden-Delfland?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie