Schipluidens podium turnsters E-senior

Algemeen
Het GVS-E-team met v.l.n.r.: Lieke, Elise (brons), Riëlle (zilver), Anna (goud), Nienke en Maartje.
Het GVS-E-team met v.l.n.r.: Lieke, Elise (brons), Riëlle (zilver), Anna (goud), Nienke en Maartje. (Foto: GVS)

Zondag 16 maart vond voor de E-turnsters van GV Schipluiden in sporthal Overbosch in Den Haag hun tweede plaatsingswedstrijd plaats van district Zuid-Holland.

Deze dag kwamen de volgende GVS-turnsters als één team in actie: Anna Peters, Elise de Schipper, Lieke Peters, Maartje Peters, Nienke van Ispelen en Riëlle van Leeuwen.

Het waren twee wedstrijden in één: een teamwedstrijd en een individuele meerkamp, op de damestoestellen evenwichtsbalk, brug ongelijk, vloer en sprong.

De Schipluidense dames startten hun wedstrijd op vloer. Er werden sierlijke en nette oefeningen geturnd met prachtige acrobatische series. Daarmee was de kop eraf.

Het tweede toestel was sprong. De dames sprongen o.a. de handenstandoverslag, half-in en half-in-half-uit en deze werden absoluut naar behoren uitgevoerd.

Het voorlaatste toestel was de brug ongelijk. Hierop werden krachtige en complexe oefeningen geturnd, waarbij misschien het persoonlijke gevoel van het wel of niet lopen van de oefening wat uiteen liep, maar desondanks werden er knappe prestaties op dit zware toestel neergezet.

De evenwichtsbalk was het slottoestel van dit enthousiaste E-damesteam van GV Schipluiden. Er werden goede oefeningen geturnd op dit toch altijd lastige evenwichtstoestel, waarbij soms de wankelingen, afhankelijk van de mate waarin, zwaar bestraft worden.

In de teamuitslag viel GVS net naast het podium. Wel wisten deze seniordames een compleet GVS-podium te bezetten: Elise pakte keurig brons, Riëlle netjes zilver en Anna wist, net als tijdens haar eerste plaatsingswedstrijd, het goud voor zich op te eisen.

Meer nieuws uit Midden-Delfland?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: