Proef de zomer tijdens Wijnroute Purmerend op 6 september

PURMEREND - Op vrijdag 6 september is de Zomer Wijnroute in het centrum van Purmerend. Het evenement is ook bekend onder de naam ‘Zomer Wijnroute het Stadje’. Van 19.00 tot 22.00 verandert de binnenstad in een paradijs voor wijnliefhebbers, met een breed scala aan heerlijke wijnen om te proeven.
Dit jaar doen 25 winkels mee aan de bijzondere wijnroute. Elke deelnemende winkel, herkenbaar aan een poster in het raam, biedt een unieke selectie wijnen aan. Of je nu een wijnkenner bent of gewoon geniet van een goed glas, er is voor ieder wat wils. Bezoek elke winkel, laat je glas vullen en ontdek de verschillende smaken die de avond te bieden heeft. De route wordt begeleid door live muziek, wat zorgt voor een gezellige sfeer terwijl je van winkel naar winkel wandelt. Sommige winkels bieden ook kleine hapjes aan om de beleving compleet te maken.
Wijnglas is toegangsbewijs
Je koopt een wijnglas voor € 19,50. Dit glas dient als toegangsbewijs tot de route. Het glas is te koop bij alle deelnemende winkels en geeft je toegang tot de proeflocaties.
De Zomer Wijnroute is de perfecte manier om een zomerse vrijdagavond door te brengen met vrienden, familie of collega’s. Kom langs, proef heerlijke wijnen, luister naar muziek en ontdek wat Purmerend te bieden heeft!
Deelnemende winkels
Het Orakel van Delphi, Jack Jacked tattoo and Design, Scheltinga wonen, De Wolf (voor Verf & Wonen), De Jongh fietsspecialist, Smid eten en drinken, Stars Studio, Kunsthuis Waterland, Museumwinkel Purmerend, Purmerends Museum, Deitmers Select, Hermée, Office Plaza Retro, Maddox, M&N bodyfashion, Edelstone, Oji Sama, Multi-IJs, Wijnhuis Mana, Ski-hut, Patisserie Sef, Slijterij Breebaart en Tabakspecialist Franzen.






Meer nieuws uit Purmerend?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie