Afbeelding
(Foto: Pixabay)

Laat je (eventuele) kostbaarheden gratis taxeren

PURMEREND - Op woensdag 8 november, tussen 11.00 en 16.00 uur, is in het Purmerends Museum aan de Kaasmarkt een gratis taxatiedag van goud, zilver, sieraden, kunst, antiek en Chinees porselein.

Die oude sieraden in die la, zijn die nog wat waard? Die twee oude vaasjes op de kast, moeten we die niet eens laten taxeren? Is dat oude zilverwerk interessant voor verzamelaars of…. Herkenbaar? U bent niet de enige met vragen over oud goud of zilver, kunst of antiek. Vaak gekregen van familie, vrienden of zelf met zorg verzameld. Het ligt er al jaren maar wat is het eigenlijk waard?

Deskundig

De dag is een gezamenlijke activiteit van het Purmerends Museum en Heritage Auctions Europe. De deskundige taxaties zijn geheel gratis. Er wordt gewerkt in vijf blokken van één uur, te beginnen van 11.00 tot 12.00; van 15.00 tot 16.00 uur is het laatste blok.


Telefonisch een nummer reserveren kan door te bellen met 0299 47 27 18.